Soğan Suyu ile zayıflamak

Soğan Suyu ile zayıflamak

MARANKİDEN ZAYIFLAMA YÖNTEMLERİ

03 Kasım 2013

ekledi.

Yorum Yaz

136 kez incelendi.

Kuru soğan suyu kürü nasıl yapılır? Ahmet Maranki, kuru soğan suyu kürünün yapılışını şu şekilde açıklıyor: Kuru soğan suyu kürü için bir seferlik kuru soğan suyu şu şekilde hazırlanmaktadır: bir tane kuru soğan alınır; kabukları ve kökleri ile birlikte sirkeli suyun içine atılır; ve bir müddet bekletilir. Daha sonra ise, sirkeli suyun içerisinden alınan kuru soğan, kökleri ve kabukları ile birlikte, bir bardak suyun içerisine konulur; ve kısa bir süre kaynatılarak ocaktan alınıp içilir.

Zayıflamak için içilen kuru soğan suyu kürünün yan etkisi var mıdır? Ahmet Maranki, kuru soğan suyu kürünün herhangi bir yan etkisinin olmadığını belirtmektedir. Zayıflamak isteyen kişilerin yaşı kaç olursa olsun kuru soğan suyu küründen rahatlıkla faydalanabilirler.

Kuru soğan suyu kürünün faydaları nelerdir? Ahmet Maranki, kuru soğan suyu kürünün, kanda bulunan şeker oranını dengelediğini belirtmektedir. Kuru soğan suyu kürü, zayıflaması gereken şişman kişilerin de uygulaması gereken bir yöntemdir; ve zayıflamaya yardımcıdır.

Soğan suyu küründe, soğan uyunun sade içilmesi mi gerekir? Ahmet Maranki, soğan suyu kürü uygulayan kişilerin, bir bardak soğan suyunun içerisine, 1/4 oranında limon suyu sıkarak içmeleri gerektiği konusunda bir öneride de bulunmaktadır; fakat limonun soğan suyuna eklenmesi zorunlu da değildir.

soğanla zayıflama, soğan suyuyla zayıflayan varmı, ibrahim saraçoğlu soğan kürü ile zayıflama, ahmet maranki soganla zayiflama, sogan suyu ile zayiflayan varmi, ahmet maranki soan kr, soğan kürü ile zayıflayan varmı, maranki soğan suyu, ahmet marankı sögan suyu ile zayıflama, soganla zayıflamak

Etiketler:

Yorum Yaz